KRJ:n alaiset kilpailut 31.08.2017
Vastuuhenkilönä toimii Charlotta VRL-12306
Järjestävänä tallina Keinuhaka
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2017
»Yhteen luokkaan otetaan max 30 ratsukkoa.
»Yhdeltä osallistujalta max 3 hevosta/luokka
»Yksi hevonen voi osallistua max kahteen luokkaan.
»Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran.
»VRL-tunnus pakollinen, seuraan kuuluminen sekä VH-tunnus vapaaehtoisia.
»Tulosten arvonta suoritetaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella.
Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin [email protected] tai Keskustan viestiketjuun otsikolla KRJ1
Muodossa:
luokka/luokat (rv)
Ratsastajan nimi (VRL-tunnus) - Hevosen nimi , VH-tunnus
Luokat
1. Helppo B 30/30 TÄYNNÄ
2. Helppo A 30/30 TÄYNNÄ
3. Helppo A 30/30 TÄYNNÄ
4. Vaativa B 30/30 TÄYNNÄ
Järjestävänä tallina Keinuhaka
Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.08.2017
»Yhteen luokkaan otetaan max 30 ratsukkoa.
»Yhdeltä osallistujalta max 3 hevosta/luokka
»Yksi hevonen voi osallistua max kahteen luokkaan.
»Yksi hevonen voi osallistua yhteen luokkaan vain kerran.
»VRL-tunnus pakollinen, seuraan kuuluminen sekä VH-tunnus vapaaehtoisia.
»Tulosten arvonta suoritetaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella.
Osallistuminen
Osallistumiset sähköpostiin [email protected] tai Keskustan viestiketjuun otsikolla KRJ1
Muodossa:
luokka/luokat (rv)
Ratsastajan nimi (VRL-tunnus) - Hevosen nimi , VH-tunnus
Luokat
1. Helppo B 30/30 TÄYNNÄ
2. Helppo A 30/30 TÄYNNÄ
3. Helppo A 30/30 TÄYNNÄ
4. Vaativa B 30/30 TÄYNNÄ
Osallistujat
Luokka 1.
1. Jaana K. (VRL-03669) - Arthvawr Cenyon VH15-024-0076
2. Lithy (VRL-07127) - Dum-Ducker-Du-Mur VH13-047-0002
3. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Polkka VH17-018-1216
4. Melina (VRL-11408) - Kuuralehdon Misla VH17-018-1315
5. Oresama (VRL-02753) - Gotta Be Charlie RR VH15-031-0979
6. suba (VRL-12468) - Derian Bodilla VH14-053-0141
7. Charlotta (VRL-12306) - Ramsay VH17-029-0146
8. suba (VRL-12468) - Børghalls Arne VH15-053-0184
9. suba (VRL-12468) - Derian Gala VH15-053-0006
10. Jaana K. (VRL-03669) - Maximum v. Moons VH17-017-0186
11. Aino (VRL-14510) - Kaunon Surunalle VH17-018-0505
12. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
13. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kaneli VH17-018-1285
14. Ireth (VRL-03777) - Tuumis Pumpula VH16-102-0040
15. Jaana K. (VRL-03669) - Cresendo's Jeremias VH15-028-0239
16. Amy (VRL-10961) - Nothing but Trouble VH17-017-0226
17. H (VRL-14527) - Beau de Brass VH16-031-0715
18. Oresama (VRL-02753) - Aurelius
19. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultatähti VH17-018-0655
20. Katariina A. (VRL-13828) - Neptune VH17-029-0144
21. H (VRL-14527) - Marvellous Yew VH17-023-0058
22. Katariina A. (VRL-13828) - One In A Million VH17-029-0142
23. Ireth (VRL-03777) - Marvel Namora VH15-027-0024
24. Amy (VRL-10961) - Frosty the Snowman VH17-017-0225
25. Lithy (VRL-07127) - FGW Alwyn Dewydd VH17-025-0040
26. Charlotta (VRL-12306) - Riekontorpan Vesiraukka VH17-018-1121
27. Uppe (VRL-11253) - Jukolan Ponne VH17-018-0455
28. Oresama (VRL-02753) - Checkpoint Charlie VH15-031-0475
29. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Mustaa Kultaa VH17-018-1222
30. Melina (VRL-11408) - Runon Vilho-Antero
Luokka 2.
1. Jaana K. (VRL-03669) - Empera LIA VH11-003-0459
2. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
3. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
4. Jaana K. (VRL-03669) - Sarmadee LIA VH11-003-0458
5. Jemiina (VRL-07412) - Speak of the Devil VH11-027-0071
6. Ida (VRL-14407) - Maarion Puuhailija
7. H (VRL-14527) - JB Nephilim VH17-031-0305
8. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
9. Ida (VRL-14407) - Vilpin Kaunotar
10. Charlotta (VRL-12306) - Ramsay VH17-029-0146
11. Jemiina (VRL-07412) - Sadan Kultamiina VH16-018-2197
12. Katariina A. (VRL-13828) - Ruby Morthwyl Wren VH17-022-0045
13. H (VRL-14527) - Choo Choo VH17-023-0033
14. Ireth (VRL-03777) - Syrjän Pilkuntarkka VH17-018-1273
15. suba (VRL-12468) - Derian Grima VH14-053-0121
16. Ireth (VRL-03777) - Turmeltajan Vinhakas VH17-018-1349
17. suba (VRL-12468) - Derian Anrid VH14-053-0157
18. H (VRL-14527) - B.H. Sputnik VH17-023-0047
19. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultatähti VH17-018-0655
20. Katariina A. (VRL-13828) - First Mist VH14-024-0281
21. suba (VRL-12468) - Derian Kriemhild VH14-053-0158
22. Aino (VRL-14510) - Riekontorpan Mustaa Kultaa VH17-018-1222
23. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260
24. Jemiina (VRL-07412) - Ketolan Sokeriheinä VH16-018-2198
25. Aino (VRL-14510) - Kaunon Surunalle VH17-018-0505
26. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
27. Ireth (VRL-03777) - Tamsin VH17-089-0006
28. Katariina A. (VRL-13828) - Huiske VH14-018-1872
29. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
30. Jaana K. (VRL-03669) - Caoimhin TV
Luokka 3.
1. H (VRL-14527) - JB Nephilim VH17-031-0305
2. Ireth (VRL-03777) - Sunspot Namys VH17-244-0012
3. suba (VRL-12468) - Roscoe v. Ahlstedt VH14-053-0211
4. H (VRL-14527) - Choo Choo VH17-023-0033
5. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
6. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
7. Melina (VRL-11408) - Runon Taikatuuli VH17-018-1233
8. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
9. Melina (VRL-11408) - Runon Aaria VH17-018-1260
10. Jemiina (VRL-07412) - Turmeltajan Hatiasointu VH17-018-1385
11. Katariina A. (VRL-13828) - Charmy Dael VH17-022-0046
12. Oresama (VRL-02753) - Señor Tenebroso RR
13. suba (VRL-12468) - Hakon v. Ahlstedt VH14-053-0226
14. Jaana K. (VRL-03669) - Petäjän Hirmuisen Tuttu VH16-018-0000
15. Jaana K. (VRL-03669) - Viehättävän Mainio
16. Katariina A. (VRL-13828) - Fire Tornado VH14-048-0061
17. H (VRL-14527) - B.H. Sputnik VH17-023-0047
18. Jemiina (VRL-07412) - Vähäpellon Vispikerma VH17-018-1189
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Isähahmo
20. Aino (VRL-14510) - Pohjanummen Petri Ruusunen VH17-018-0996
21. Lithy (VRL-07127) - Majken v.d. Hattarvik VH17-010-0012
22. Ireth (VRL-03777) - Cenarth Raglan Kim VH17-026-0177
23. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225
24. Melina (VRL-11408) - Runon Kuurima VH17-018-1154
25. Ireth (VRL-03777) - Namys Celinda
26. Jaana K. (VRL-03669) - Dyantha's Finley
27. Jemiina (VRL-07412) - Syrjän Häätapa VH17-018-1277
28. Oresama (VRL-02753) - Checkpoint Charlie VH15-031-0475
29. Katariina A. (VRL-13828) - Lady Gold x VH14-034-0116
30. Lithy (VRL-07127) - Mr. Steve VH15-164-0027
Luokka 4.
1. Charlotta (VRL-12306) - Bravado GER VH15-021-0428
2. Disa (VRL-03335) - Amerigo
3. suba (VRL-12468) - Reposaaren Käpyläinen VH14-018-1163
4. Jaana K. (VRL-03669) - Vähäpellon Unihalvaus
5. Oresama (VRL-02753) - Señor Tenebroso RR
6. Charlotta (VRL-12306) - Poinsietta
7. Aino (VRL-14510) - Kaunon Kultaliekki VH17-018-1188
8. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
9. Ireth (VRL-03777) - PP's Bente VH17-040-0006
10. Melina (VRL-11408) - Runon Kauno VH17-018-1275
11. suba (VRL-12468) - Reposaaren Aurinkokuningas VH14-018-1345
12. Jemiina (VRL-07412) - Kaunon Moniuni VH17-018-1148
13. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
14. Aino (VRL-14510) - Nupun Kristalli VH17-018-0195
15. Jemiina (VRL-07412) - Gliggornatte ox VH11-003-0166
16. Oresama (VRL-02753) - Mayan Reason RR VH12-031-0226
17. Jaana K. (VRL-03669) - Tuulenpesän Mustikkamuffini
18. Ireth (VRL-03777) - Meriem al Namys ox
19. Oresama (VRL-02753) - Señor Samba RR
20. Ireth (VRL-03777) - Abd Karim al Namys ox
21. Charlotta (VRL-12306) - Florian Coup VH15-021-0614
22. Aino (VRL-14510) - Humppalaki VH17-018-0524
23. Jaana K. (VRL-03669) - Andruys D'Alvino
24. Melina (VRL-11408) - Runon Venni VH17-018-1314
25. Melina (VRL-11408) - Mörkövaaran Käpykranaatti VH17-018-1337
26. Katariina A. (VRL-13828) - Mr. Gold KSR VH17-031-0408
27. Disa (VRL-03335) - Gordian Branka I
28. suba (VRL-12468) - Lamourin Kipinä VH14-018-1559
29. Disa (VRL-03335) - Filipa VH14-064-0015
30. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193